Přitom prvních dvacet minut byl protivník na nové umělce v Hořovicích dominantní a zaslouženě vstřelil i gól. Tuchlovice se však nedaly. Ve 24. min. po individuální akci Tótha vyrovnaly a za dalších šest minut už vedly, to se poprvé v utkání prosadil Kraus.

Brzy po změně stran Fitko z trestného kopu obstřelil zeď a nachytal brankáře na švestkách, následně po pěkné akci Cabejška zvýšil Kraus už na na 4:1 (57.).

Teprve závěr patřil Kopanině, kde dříve hrávala řada kladenských fotbalistů. V 85. a 88. minutě Pražané zápas zdramatizovali, ale vyrovnat se jim už nepovedlo.

"Zatím se nám nebývale daří v koncovce, tak hlavně, aby to vydrželo až do konce června," lakonicky konstatoval trenér Tuchlovic Miroslav Supáček.

V brance jeho týmu se představil z Rynholce zkoušený brankář Lukáš Skalák. Někdejší talent Kladna prošel i akademií ligových Teplic, po návratu mu však nevyšla angažmá v Kladně ani Hostouni. "Sice ho zkoušíme, ale v podstatě nemusíme, protože ho dobře znám a vím, že chytat umí. Patří Rynholci, tak uvidíme," usmál se Miroslav Supáček.

Tuchlovice - Přední Kopanina 4:3 (2:1). Branky: Kraus 2, Tóth, Fitko.

Tuchlovice: D. Skalák (46. Pospíšil) - Brnovják, Pilař, Fitko, Pospíšil - Kubů - Cabejšek (57. Červenka), Tóth, Žahour (70. Hodan) - Kraus, Jaroš (22 Procházka).

SK Rakovník (ve žlutém) v první přípravě přehrál doma SK Kladno 2:0. Ještě s Michalem Rendlou, jenž by se teď chtěl na Kladno vrátit.