Tatran Rakovník – TJ Tuchlovice 3:4 (1:1)

Už v 8. minutě neuhlídali hosté po rohu největší hvězdu domácích Kapouna a ten dal první gól utkání. Po půl hodině na něj odpověděl Stuchlý, který z hranice třiceti metrů nepřemýšlel a krásnou brankou zahájil svůj koncert.

Dlouho mu konkuroval ale právě Kapoun. Když totiž Stuchlý v 62. minutě převzal pěkný pas peroutky a mistrným lobem poslal Tuchlovice do vedení, právě Kapoun už za minutu bombou ze standardky srovnal.

Byl ale tak nabušený, že si následně málem dal i vlastence. Tuhle situaci ještě domácí přežili, jenže v 73. minutě nechali vypálit Vondru nad hlavu brankáře a bylo to 2:3. Deset minut před koncem svěřenci kouče Bernarda odskočili už na rozdíl dvou gólů, když Stuchlý završil hattrick. Naznačil přihrávku volnému spoluhráči a vyběhnuvšího brankáře načapal střelou na přední tyčku.

Ani to nebylo vše. Kapitán Tatranu Hájek ve strhující koncovce opět po rohu prudce z malého vápna snížil, na zvrat už jeho mužstvo však nemělo čas. Naopak mělo štěstí, že Jalaghonia měl tentokrát kopačky jen na rychlost a ani jedno ze dvou sólíček nedotáhl k přesné koncovce. „To byla trošku smůla, ale jinak jsme hráli parádně. Zejména Mirek Stuchlý předvedl velký výkon a tři parádní branky,“ rozplýval se vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnolt.

Branky: 8. a 63. Kapoun, 88. Hájek – 30., 62. a 80. Stuchlý, 73. Vondra. Rozhodčí: Vilhelm.

Tuchlovice: Pečonka – Vondra, Hejduk, Dimov, Vaigl – Fitko, Holan, Jalaghonia, Bašta (70. Šubin) – Stuchlý (90. Andrle), Peroutka.