O první pozici přišly Jedomělice, jež podlehly Libochovicím (4. v OP Litoměřicka) 1:4 a přepustily jim výsostné postavení.

Trenér Josef Nedvěd ale zklamaný rozhodně nebyl. Jeho svěřenci herně neselhali a nebýt výtečného brankáře vítězů, mohli na nějaký ten bodík pomýšlet. Na druhou stranu hráli až moc otevřeně a doplatili na to góly z brejků. Jediný zásah poražených zaznamenal Vondra, který snižoval na 1:2.

Brandýsek přijel k utkání s Černiví (6. v OP Litoměřicka) pouze s dvěma hráči áčka, ostatní si vyrazili za zábavou na hory. Trenér Petr Suk tak dal příležitost dorostencům, kteří podlehli 3:4.

Podle kouče měli vítězové převahu a byť jeho tým nastřelil dvě tyčky, byla soupeřova výhra zasloužená. „Kdybychom vyrovnali, bylo by to nespravedlivé,“ uznal Suk s tím, že mladíci dopláceli na nedůraz před vlastní brankou.

Dva góly poražených zaznamenal ve velmi korektním utkání Pokorný, jeden Halík.

Nejhůř dopadl Zichovec, jenž inkasoval od lounského dorostu, druhého celku tabulky krajského přeboru, šest branek, aniž by sám nějakou dal. Domácí si na to ještě posvítili.

Zichovečtí přijeli bez sedmi hráčů a na hrotu třeba musel nastoupit obětavě rodilý stoper Josef Lajbl (44 let).

„A to nás ještě hodně podržel brankář Kostka, který na turnaji poprvé nastoupil,“ uvedl předseda Zichovce Luděk Toms a dodal, že největší potíže dělala jeho týmu soupeřova rychlost.

V příštím kole hrají Jedomělice s Černiví, Brandýsek s Cítoliby a Zichovec prověří Libochovice.