Turnaje Baníku Stochov
Prvními zápasy odstartují dva turnaje na škvárovém hřišti Baníku Stochov. Seniorské klání zahájí v sobotu duely Dubí – Sýkořice (11) a Velké Přítočno – Buštěhrad (13.30). V neděli se střetne Stochov s Tuchlovicemi B (13.30). Dorostenecký turnaj má na programu jediné utkání, v neděli se střetne Stochov s Buštěhradem (11).


Turnaj v Novém Strašecí
Čtvrtým kolem pokračuje kvalitně obsazený turnaj v Novém Strašecí. V sobotu ve 10 hodin se střetnou Kněževes a Velká Dobrá, ve 13.30 hodin nastoupí Braškov proti Novému Strašecí . V neděli se bude hrát zápas Lhota – Vraný (13.30).


SK Kladno, umělý trávník
Fotbalový víkend na kladenské umělé trávě nabízí několik zajímavých mládežnických utkání, v nichž se představí celky SK Kladno. V sobotu v 10 hodin obsadí hřiště derby-duel. Nastoupí proti sobě celky hráčů narozených v roce 1993 a 1994. Po nich se v 11.30 hodin utká suverénní lídr druhé nejvyšší soutěže - divize (SK, ročník 1995), který na podzim pouze jednou inkasoval (!), proti stejně starým borcům pražské Sparty, kteří jsou druzí v nejvyšší soutěži. To by mohla být opravdu zajímavá konfrontace. V neděli v 15 hodin se mladší dorost SK střetne s prvoligovou Příbramí. Trenér domácího týmu Petr Brabec se smíchem slíbil, že bude padat hodně gólů. Další mládežnické celky SK hrají turnaje v Praze. Dorost B už postoupil do finálové skupiny turnaje Meteoru, zatímco áčku ke stejnému kousku schází získat bod ze souboje se seniory Unionu Beroun, hrajícími oblastní přebor.
Šanci si zahrát na umělce dostanou i dospělí. V neděli v 17 hodin se střetnou Doksy a Lidice, v 19 hodin nastoupí Otvovice proti Olovnici. ⋌