sobota 15. srpna

Gambrinus liga: Sparta Praha – SK Kladno (18). Divize: SK Kladno B – Litvínov (10.15, hř. Kablo). Divize dorostu: SK Kladno – Česká Lípa (14 st. a 16.15 ml.). Přípravy: Zvoleněves – Lidice (17), Svinařov – Pchery (17).

Kladenský Novoměstský oslaví 100 let od svého založení sobotním jednodenním turnajem za účasti Slovanu Kladno, Kabla Kročehlavy a německého Gerbstedtu. V neděli si zahraje stará garda se Slovanem Kladno a dorost s pražskou Aritmou. K výročí bude vydána i publikace.

Jednodenní Memoriál Aloise Knotka pořádá Sokol Jedomělice. Systémem každý s každým budou hrát od 9 hodin: Libušín,Tuřany,Jedomělice a zřejmě Srbeč.

Jednodenní turnaj v Hostouni se hraje systéme na 2x20 minut každý s každým. Kromě domácího Sokola Hostouň se zúčastní také Lokomotiva Hostouň z okresu Domažlice, Sparta Kladno a Sokol Kněževes z Prahy-západ.

Devadesát let kopané slaví SK Kamenné Žehrovice. Klub pompézní oslavy odmítl. Od 10.30 hodin se střetnou přípravky, od 14 hodin se pak sejdou bývalí funkcionáři a hráči (vedení všechny srdečně zve) a zahrají si pohodový mač. V v 17 hodin pak nastoupímužské týmy Žehrovic a Doks.

SK Třebichovice pořádá jednodenní turnaj za účasti Hrdlíva B, Družce B, Vinařic a Třebichovic B.

Neděle 16. srpna

I: A třída: Velká Dobrá – Nelahozeves (17), Vraný – Hvozdnice (17), Lhota – Hradištko (17). Přípravy: Slaný – Dolní Chabry (17), Pchery – Braškov (17.30), Blevice – Slatina (17).


so 15. a ne 16. srpna

TJ Sokol Dobrovíz pořádá Memoriál obětí fašismu. V sobotu od 15 utkají Velké Přítočno a Středokluky, v 17.30 hod. Dobrovíz a Přední Kopanina. V neděli ve stejných časech začínají utkání o umístění.

TJ Sokol Klobuky pořádá 15. - 16.8. pouťový fotbalový turnajO pohár starosty obce - v sobotu se ve 14.30 hodin, utká Slaný B se Zichovcem a v 17.00 Klobuky se Žižicemi. V neděli se ve 14. 30 hodin hraje o třetí místo a v 17.00 hrají vítězové sobotních utkání o
vítěze turnaje.

Turnaj k výroční 90. let založení klubu pořádá o víkenduSK Otvovice. Začíná se už v pátek 14. srpna od18 hodin, kdy se utkáSK OTVOVICE B se Sokolem Zákolany. Vsobotu 15. srpnase od10 hodin utkají žáciSK Otvovice se Sokolem Holubice a ve 14.30 hodin začne hlavní turnaj. Nejprve se střetnou AFK Libčice s Čechií Kralupy a poté od 17 hodinSK Otvovice se Sokolem Holubice. V neděli se od 10.15 hodin představí dorost Otvovic proti Holubicím, od 14.30 hodin je zápas o třetí místo a od 17 hodin finále.

Memoriál Josefa Bureše uspořádá o víkendu už pošesté Sokol Běleč. V sobotu od15 hodin se utkajíSokol Sýkořice - Sokol Bratronice a od17 SK Běleč - Sokol BraškovB. V neděli se vestejných časech hraje oumístění. Dvě předchozí výhry obhajují Bratronice.

Meteor Pletený Újezd uspořádá o víkendu 5. ročník Memoriálu Ivo Šiftance. Po oba dny se hraje od 15 a 17.30 hodin za účasti Unhoště, Červeného Újezdu, Slavoje a domácího Meteoru. Nejprve se utkají Červený Újezd a Slavoj, pak domácí s Unhoští.