Hosté nepostavili áčko, ale rezervní tým mladých borců. Favoritem tak byla Unhošť a svou roli do půle plnila. Po spolupráci nedávno ještě braškovských borců svůj mírný tlak přetavila ve vedoucí branku, když standardku rozehrál Pokorný, brankář Kukelka vyrazil merunu jen k L. Fridrichovi a ten oslavil svůj první start v týmu, kde by mohl na jaře hostovat, vedoucí brankou.

Po přestávce se však svěřenci kouče vaníčka zlepšili, mírně lepší byli oni a Mikšovský vyrovnal. O osudu utkání nakonec rozhodla trefa unhošťského kanonýra Korpy, jenž ranou z třiceti metrů trochu zaskočil Kukelku.

V sobotu a neděli turnaj pokračuje. Očekává se docela příjemné počasí, a tak všech osm zúčastněných mužstev je spokojeno, že nedlí zrovna na soustředění.

V sobotu se utkání nejprve Hostouň už s A týmem startujícím v I. B třídě s o soutěž výš působící Lhotou (14 hodin). Po nich nastoupí na umělou trávu v kladenském derby výběry Nova a Kročehlav (16).

V neděli odstartuje program duel Lidice - Velká Dobrá (14), po nich si Unhošť vyzkouší mnohem silnějšího protivníka než bylobéčko Hostouně - prvoátřídní Doksy.