V úvodním utkání turnaje deklasovala svého nového soka v I. B třídě Velké Přítočno 8:0. S hodně oslabeným protivníkem si poradila bez nejmenších problémů, přesto měl kouč Miroslav Supáček výhrady. „Nelíbilo se mi tempo, ve kterém jsme hráli,“ poznamenal.

V druhém sobotním utkání porazila Dobrovíz béčko Přední Kopaniny 5:1.

Nedělní zápas o třetí místo nabídl deset branek. Přítočno vyhrálo nad Kopaninou poločas 3:1, nakonec však po remíze 5:5 padlo v penaltovém rozstřelu.

Finále mělo bezbrankovou první půli. Po obrátce se ujala vedení domácí Dobrovíz, jejíž sestava byla prošpikována bývalými hostouňskými borci. Skóroval někdejší kladenský dorostenec Racocha, který potrestal chybu brankáře Plecitého, jehož připravil o balon.

„Každý, koho jsem v kladenském dorostu trénoval, nám dá gól,“ usmíval se Supáček, jenž mohl být s dalším průběhem spokojený. Když jeho tým po přeskupení řad otočil skóre na 1:2, stal se pánem trávníku.
Konečnou výhru 4:1 pokazil jen faul posléze vyloučeného dobrovízského gólmana Kubeše, který mimo šestnáctku sestřelil hráče Hostouně.

Turnaj se měl hrát také v Buštěhradu. Domácí však nedokázali zajistit čtyři celky, tudíž odehráli dvě přípravná utkání se soupeři z okresního přeboru. V sobotu podlehli Kročehlavům 1:4 a v neděli Slovanu Kladno 2:4.