Tuchlovice se představily na Zličíně (I. A třída), kde podlehly 0:4. „Přestože jsme hráli v okleštěné sestavě, byl náš výkon přinejmenším rozpačitý,“ řekl kouč Karel Příhoda s tím, že absence jejich hru neomlouvají. „Chci věřit, že na nás dolehlo soustředění,“ dodal.

Pražané byli po celých devadesát minut lepší po všech stránkách. „My jsme za celé utkání nebyli schopni se dostat do hry, protože jsme byli u všeho pozdě. Hraničilo to s výkonem, který nelze moc hodnotit,“ prohlásil tuchlovický kormidelník.

Za strany jeho svěřenců to byl první zimní herní výpadek. „Ale ukázalo mně to, že ačkoli máme kádr téměř bezmála dvaceti hráčů, tak pokud mi vypadne tolik hráčů z třináctičlenného základu, může to v budoucnu působit hodně destruktivně,“ podotkl.

Na Zličíně nebyli Tirol, Chaloupka, Cabejšek, Hadrika, Brož, který skončil a Nejedlý, jenž se ještě nezapojil. A také Kedroň, jemuž dovolilo svalové zranění odehrát jen úvodních dvacet minut.
„Máme ale mladé hráče, kteří čekají na příležitost se prosadit, bohužel to v utkání neprokázali. Nechci z jednoho utkání dělat zbytečné závěry, ale byl jsem hodně zklamaný, jakým způsobem jsme se prezentovali,“ uzavřel Příhoda.

Také Lhota cestovala do Prahy. Její kouč Zdeněk Kudela mohl být spokojenější. Jeho celek remizoval na přeborových Uhelných skladech 2:2, přičemž už měl dvougólové manko. „Překvapilo mě, jakou měl soupeř kvalitu. Bylo to dobré utkání,“ pochvaloval si lhotský lodivod, jenž pochopitelně neměl k dispozici plnou sestavu.

První poločas byl ze strany hostů slabší, po obratu k lepšímu snížil šestnáctiletý talent Nedvěd a vyrovnal Zlata.

Lhota zkoušela bývalého spoluhráče Ghaňana Kwameho – Nigerijce Ibeho, jenž naposledy působil v Benešově. Ligu si zahrál ve střížkovské Bohemce a v Příbrami. Navíc jí dal Tatran Rakovník svolení k zkoušce brankáře Tůmy.

Slaný se střetlo s kombinovaným celkem divizní Aritmy, jejíž béčko působí v Pražském přeboru (6.). Ani ve svém druhém zimním vystoupení ale nevyhrálo. Vstřelilo však svůj první gól roku 2018. Do pokladny nejspíš přispěje Hartman, který osm minut před koncem upravil na konečných 1:2. Jeho spoluhráči ale měli v utkání dostatek šancí na lepší výsledek. Místo toho po dvou standardkách dvakrát inkasovali od Sázela.

Asistentem trenéra domácího celku je bývalý hráč Slaného Pavel Máj.