Družec v turnaji zaskakuje za tradičního účastníka z Červeného Újezda, jehož borci odjeli na vodu a od fotbalu chtějí mít ještě chvíli pokoj. 

Unhošť byla proti Družci favoritem, jenže mančaft se dvěma téměř padesátníky v sestavě - internacionálem a koučem reprezentace do 19 let Janem Suchopárkem a automobilovým závodníkem Jiřím Jupou se dlouho držel a vedl gólem Kozla. Pak ale po Asníkově chytrém roku vyrovnal Šimáček a od té chvíle už Unhošť byla na koni, zvlášť když jí Družečtí darovali za ruku pokutový kop. Ten proměnil Neuberger, pak přidal ještě jednu trefu a dvakrát se prosadil rovněž Korpa. V závěru uzavřel na 6:2 Kejha, už předtím totiž Zieber půjčený právě z Přítočna pěkným trestňákem snížil. 

"Byla to slušná příprava, kdy jsme předem nahlásili, že hrajeme naplno, ale ať to dopadne jakkoliv, postoupí Družec, protože kluci jedou na Letnou na ligu. Nedali bychom tým dohromady," vysvětlil trenér Unhoště Josef Kučera. 

Dodejme, že Družec ještě nemohl počítat s hlavními letními posilami, ex-hostouňskými Roučkem a Elmanem. 

Ve druhém zápase se Velkému přítočnu vyplatilo proti Dobrovízi nasazení letní posily ze Svinařova Kasíka, který otevřel skóre a dal i vítěznou branku na 3:2. Přítočno brzy vedlo 2:0 (skóroval ještě Šiler), pak ale Dobrovíz vyrovnala, aby chvíli na to zmíněný Kasík rozhodl. To vše se událo už do poločasu. 

Finále mezi Přítočnem a Družcem začne v 17:30, už od 15 hodin se hraje o třetí  místo (Unhošť - Dobrovíz).