Na hrotu útoku hostů se bude prát Pavel Drsek, současný asistent kouče Jablonce, a proti němu se postaví čerstvá akvizice Hvozdnice, řízný bek Tomáš Řepka!

Český internacionál stvrdil přestup z Českých Budějovic ve čtvrtek dopoledne. Následuje tak trenéra Zdeňka Bustu, s nímž se sešel v Mostě, kde krátce pracoval jako sportovní manažer klubu.

Špílmachr Hvozdnice a její nejlepší střelec David Hlava je z Řepkova příchodu nadšený. Nejen proto, že se pozornost soupeřů zaměří také na někoho jiného. „Připravoval se s námi už v létě a odehrál za nás také jedno utkání. Je to velká osobnost a jsem rád, že ho máme v týmu. Doufám, že jeho příchod nám před sérií těžkých utkání pomůže," řekl Hlava, který očekává, že tentokrát přijde víc diváků než stovka.

„Jsem přesvědčený, že Tomáš nastoupí. Až se to lidé dozví, určitě jich bude v ochozech mnohem víc," mínil Hlava, jenž si za Kladno zahrál nejvyšší soutěž.

Pro Drska to prý bude zápas jako každý jiný. „V I. A třídě hraje hodně kluků, kteří prošli první ligou. Není to pro mne nic nového," řekl s tím, že proti bývalému sparťanskému stoperovi hrál naposled před třemi lety za Jablonec. Tehdy ještě jako střední obránce.

Přestup do Černolic měl z jeho strany jedinou podmínku. „Chtěl jsem hrát v útoku," přiznal.

Mimochodem v dnešním Slavoji Kladno na hrotu začínal svoji pestrou a úspěšnou kariéru.

close Pavel Drsek v dobré náladě  // Vítězi 12. ročníku Vánočního futsalového turnaje Josefa Fujdiara se stali Los Kujunos zoom_in

Pavel Drsek.