„Šli jsme do toho bez jediného tréninku s míčem a bez Machuty s Kottem. Takže výsledek bereme," říkal po finále s Unhoští manažer Hřebče Štěpán Sádecký.

Hřebeč musí podzim v I. B třídě odehrát opět v Unhošti, svůj areál přestavuje.

Na hřišti si však vedla výborně. Braškov přejela 3:0 (Vořechovský 2, Dvořák) a stejným výsledkem vedla i po poločase finále s Unhoští (Janík, Baranec, Vořechovský). Pak ale domácí rychlými góly Neubergera a Korpy dali svým barvám naději. Marnou. „Je to škoda, kluci ale první půlku prochrápali," trochu se zlobil trenér Unhoště a dříve právě Hřebče Jaroslav Křivánek.

Těšit ho mohla sobotní výhra 5:2 nad Jedomělicemi (Neuberger 2, Korpa, Vávra, vlastní), byť výsledek trochu zavádí, hosté hráli dobře.

Unhošťáci musí dát na varování starostky Unhoště Lenky Mazuchové, která předávala ceny. „Raději bych viděla první Unhošť, takže mi slíbíte, že za týden už vyhrajete," hubovala naoko s tím, že když už nevyhrála Unhošť, je dobře, že trofej patří spřátelené Hřebči. A cena pro nejužitečnějšího hráče Martinu Servusovi, jemuž to ale spoluhráče dali řádně „sežrat".

Stejně mizerně jako před rokem dopadl Braškov. Tehdy měl skóre 0:5, teď 0:6. I Jedomělicím totiž podlehl 0:3 (Plachý hattrick). „Ještě si vše musí sednout. Když potom odstartujeme soutěže stejně dobře jako loni, tak mi to nevadí," shodli se trenéři Jaroslav Želina a Petr Olič.