Kladenští šli do vedení už ve 2. minutě po spolupráci odchovanců SK hrajících dosud jen za béčko. Centroval Hartman a hlavou zakončil T. Rouček.

Vyrovnáno bylo posedmnácti minutách a neslo také kladenskou stopu. Po trmě vrmě se prosadil odchovanec klubu Jaroslav Jordák, jenž na severu Čech působí už mnoho let.

Do poločasu ale padlo rozhodnutí. Hrubky obrany Varnsdorfu využil k sólu Kabele a prostřelil brankáře.

Ve druhé části měly oba celky několik šancí. Brankář Tesař však dvě tutovky čapl parádně, na druhé straně se neprosadili Rouček, Hartman ani Zachariáš (jediný zkušenější hráč v sestavě). V závěru se trochu unavéné Kladno mající v nohách včerejší duel s Libercem dostalo pod tlak, ale výraznější šanci už soupeři nepřipustilo.

"Je jasné, že se v našem výkonu objevily chyby, ale na druhou stranu je výhra z psychického pohledu docela důležitá. Opět jsme si vytvořili šance a opět mě zaujali někteří zkoušení hráči. Třeba dorostenec Hofman, kterého jsem vlastně já před časem vyhodil ze Slavie, se v Kladně chytil a zahrál výborně. Nechám si ho v áčku, byť dorost odjíždí na soustředění," řekl spokojený kouč Kladna Jaroslav Peřina, jemuž se líbil i výkon jihlavského stopera Petra a opět ho o svých kvalitách přesvědčil žižkovský lehkonohý borec Polanský.

SK Kladno - Slovan Varnsdorf 2:1 (2:1). Branky: 2. T. Rouček, 26. Kabele – 17. Jordák. Rozhodčí: Adam.


Kladno: Tesař - Výborný, Petr, Samek (46. Rendla), Hofman - Rada - Polanský (85. Jaráb), Kabele (46. Kmoch) - T. Rouček, Jelínek (46. Zachariáš), Hartman.

Tabulka skupiny B:

1. Liberec 2 1 0 1 5:3 3
2.Teplice 2 1 0 1 6:6 3
3. Ústí n. L. 2 1 0 1 5:53
4. Varnsdorf 2 1 0 1 4:4 3
5. Kladno21 0 1 3:53