Akce se znovu velmi vydařila a lhotecká restaurace U Splavu jako obvykle praskala ve švech. Kromě hráčů, trenérů a členů vedení včetně partnerek se zúčastnilo mnoho příznivců klubu a jako vždy byl ples nekuřácký. O vítězích jednotlivých anket rozhodli sami členové klubu, počet odevzdaných hlasovacích lístků byl 57, což je nový rekord.

Fotbalistou roku byl vyhlášen Zdeněk Podraný (foto) před Liborem Rychlým a vítězem posledních dvou ročníků Radimem Mantlíkem. Čtvrtý skončil Martin Šimek a pátý Jan Vitásek, celkem se umístilo 16 hráčů.

Fotbalistou B týmu se stal s obrovským náskokem Ivan Horák, druhý skončil Petr Hanáček a třetí Lukáš Dolejš, celkem bodovalo 15 hráčů.

Velká bitva se strhla v anketě Objev roku, kde si to mezi sedmi novými hráči rozdali zkušení Tomášové Zimmermann a Vlasatý. Oba nakonec získali stejný počet bodů, takže poháry byly dva.

Nejlepším střelcem loňského roku byl Zdeněk Podraný s rekordními 18 góly, nejvíce branek za B tým dali shodně Lukáš Dolejš a Tomáš Rác. Čestné uznání za celoživotní přínos klubu předali předseda klubu Ivan Horák a loňský laureát Milan Porcal dlouholetému hráči, trenérovi mládeže a funkcionáři Jiřímu Mošničkovi.

Nově se předávaly medaile a poháry i třem nejlepším mezi nejmenšími: mladším žákem roku se stal František Stolár, ve starší přípravce vyhrál Matyáš Braun a v mladší Radim Chvátal.

Miroslav Chadima