Slaný do utkání vstoupilo dobře a od 11. minuty vedlo, když nádhernou kombinační akci několika hráčů zakončil hezky Volf. Následně však byli mnohem aktivnější hosté. Dvě šance ještě brankář Sedlák zlikvidoval, ale ve 32. minutě O. Puk krásně kopl trestňák a bylo srovnáno.

Po obrátce zase trochu přebralo taktovku Slaný a hlavně se dostávalo do dobrých šancí. Jenže Stožický z úhlu na gólmana Gabriela nevyzrál, pak po krásném vysunutí Hanslem zkoušel lobovat brankáře Kubaška, ovšem také neuspěl.

A tak přišel dvanáct minut před koncem trest a ještě s malou slovní hříčkou. K centru se totiž dostal vytáhlý Sedláček a menšího Sedláka s trochou štěstí překonal.

Následoval hektický závěr zápasu, kdy v poslední minutě po skrumáži Kostovčík nastřelil tyčku, ale vzápětí přece jen Rada hlavou vyrovnal.

Penaltovou loterii zahájili hůř hosté, když Navrátil ve druhé sérii přestřelil. Jenže ve třetí sérii selhal domácí hrdina předešlých okamžiků Rada a rozhodla až série pátá.

V té byl úspěšný s obrovským štěstím hostující M. Puk, zatímco Klusáčka Gabriel vychytal. Bonusový bod tak získaly Poříčany.
„Byl to spíš boj, než pohledný fotbal. Rozhodčí udělil celkem osm žlutých karet ( pět na naší straně) a k vidění byla spousta ostrých soubojů o míč. Bohužel, bod máme, ale zápas bereme jako neúspěch," přiznal vedoucí týmu Slaného Milan Šúr, jehož tým nyní čekají na závěr sezony ještě silnější Horky.