Beroun – Velvary 1:3 (1:2)

Hosté byli od samého úvodu jednoznačně lepším mužstvem. Hned v 5. minutě orazítkoval jejich kapitán Mucha břevno. Z následné převahy pak vytěžili vedoucí gól, když po chybě berounské obrany vypálil zpoza vápna do šibenice Šelicha – 0:1.

Přetrvávající výraznou převahu nedokázal ve 35. minutě využít Mucha, při jeho šanci se vyznamenla brankář Lacina. O minutu později si na domácím brankáři vylámal zuby také Bečvář. Když Velvarští neproměnili své šance, udeřili domácí.

Horel prokličkoval obranou a křižnou střelou vyrovnal na 1:1. Jenže tento stav neměl dlouhého trvání. Po další velké chybě domácích hráčů se k míči dostal Mucha a ač tísněn, vrátil hostům vedení.

V úvodu druhé začali domácí aktivně, jenže z několika rychlých akcí nic nevytěžili. Naopak po deseti minutách opět převzali otěže utkání hosté. Hlavičku Maška ještě dokázal Lacina zlikvidovat, v 57. minutě ale již Velvary slavily.

Berounská obrana opět zahořela a osamocený Mucha křižnou střelou upravil na 1:3. Berounští se mohli vrátit do utkání v 66. minutě, kdy přihrávka Grajcara prošla v šestnáctce na volného Horela, jenž se šance zřejmě zalekl a míč si ukopl.

S postupem času se domácí stále více tlačili do útoku, do šance se ale nedostali, naopak hosté mohli náskok pojistit. Klempt ale ani ze dvou metrů nedokázal protlačit míč do sítě.

Branky: 42. Horel – 24. Šelicha, 45. a 57. Mucha. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: Horel – Hodan, Šimek. Diváci: 150.
Beroun: Lacina – Smetana, Choc, Vopěnka, Frajer, Grajcar, Novák L. (74. Přibyl), Horel, Šíma Ma., Novák Mich., Novák Mil.
Velvary: Majtaník – Hodan, Slavíček, Moravec, Pazdera, Průcha, Bečvář (90. Juklíček), Mašek (79. Šimek), Grohman, Šelicha, Mucha (84. Klempt).