Co se týče výkonu, mohl být se svými svěřenci spokojenější kouč Lhoty. O víkendu měly bohužel neplánované volno Tuchlovice, které musely kvůli marodce zrušit souboj s Komárovem. Místo toho si v sobotu alespoň zatrénovaly.

Lhota měla hrát původně s Vroutkem, nakonec však změřila síly s divizními Louny. Ještě tři minuty před koncem vedla 2:1. Ve zbývající fázi zápasu však dvakrát kapitulovala.

Trenérovi Zdeňku Kudelovi scházelo pět hráčů a ti, kteří nastoupili, odvedli dobrou práci. „Hráli jsme opravdu dobře. Utkání bylo naprosto vyrovnané a jen se mi potvrdilo, že náš krajský přebor má výbornou úroveň srovnatelnou s půlkou divizních celků,“ uvedl lhotecký kormidelník, který byl nucený postavit opravdu nestandardní obrannou čtveřici.

V brance dostal příležitost za nemocného Vošmika Tůma z Tn. Rakovník, jehož příchod se bude dolaďovat. V útoku si zahrál Francouz tmavé pleti Nehametsa, který naposledy působil v Polsku. Zda se ale Lhotě upíše, je otázka.

Na 1:1 vyrovnal Ibe, do vedení pak poslal hosty Borek, jenž prošel polovinou hřiště a obešel i gólmana. V prvním jarním kole přivítá Lhota v neděli Kutnou Horu (14.30).

Lhota: Tůma – Primus, Kwame, Borek, Popok – Nedvěd, Kunc, Danylych, Kučera – Ibe, Nehametsa (70. Kudela).

Čáslav prohrála s Černošicemi i druhé semifinále a sezona pro ni končí.
Roman vs. David. Na krajský titul dosáhne pouze jeden z bratrů

Slaný poměřilo síly se Žatcem, kterému podlehlo 2:4. Do černého mířili Hořejší a Ahmed. „Dovolím si říct, že jsme odehráli solidně dvacet minut druhé půle. Jinak jsem rozčarovaný z individuálních chyb,“ řekl trenér Jiří Pazdera s tím, že v týdnu se na tento problém zaměří. Jinak byl se zimní přípravou spokojený.

Soustředili se vylepšení fyzické kondice a tento záměr jim prý vyšel. „Kostra týmu to odmakala,“ pochvaloval si.

V prvním mistráku přívítá Slaný v sobotu první Horky nad Jizerou.

Slaný: Sedlák – Maroušek, Čablík (46. Tikovský), Holly, Zíma (72. Zelenka M.) – Stožický (46. Ahmed), Hansl, Hartman, Vimr – Galbavý – Hořejší.

Druhé čtvrtfinále Kladno - Prostějov.
Třaskavá bitva číslo 5. Rytíři chtějí zase do vedení