Tentokrát vyhrály 5:1, byť po už ve 2. minutě po rohovém kopu prohrávaly zásluhou Prieložného.

Pak se ale do utkání vložil Lukáš Budějský. Potom, co mu v přerušené hře dupl na nohu, byl vyloučený Malák.

"Nevím, proč se rozčilovali. Byl v tom jasný úmysl," uvedl domácí záložník, který do půle přihrál na gól Müllerovi a po změně stran i Komjatému a Obrtlíkovi.

Aby ho nebylo málo, neproměnil za stavu 2:1 penaltu, již brankář zneškodnil. Ve finále určil dvěma zásahy konečné skóre. Nejprve se trefil z trestňáku a pak i volejem.

"Je to asi můj oblíbený soupeř," usmíval se. Z deseti branek v libišské síti jich totiž zaznamenal pět! Poražení se ještě jednou zlobili. Za nerozhodnutého stavu brankář Měsíček pádem pod nohy útočníka zmařil jejich šanci, přičemž se hosté dožadovali penalty.

"Myslím ale, že by na nás neměli ani v jedenácti. Ničím nás nepřekvapili," prohlásil Budějský.