Domácí vedli jak se říká v suchém triku za patnáct minut 2:0. Pražany pak vrátil do zápasu svoji typickou drzou kličkou brankář Majtaník. Zbavil se tak jednoho hráče, dalších presujících soupeřů však ne. Výsledkem jeho nepovedeného kousku byl gól do prázdné branky. „Od té doby začal soupeř trošku hrát. Byl živý a důrazný," tvrdil Vedral. Až v poslední minutě prvního poločasu šel Chrobák sám na branku, avšak bezvýsledně.

Hned po změně stran vybojoval Červený míč na velkém vápně a jeho nájezd už gólem skončil. Po dorážce Tenkla to bylo 4:1. Pak stejný hráč fauloval a dorostenci z desítky snížili na 4:2. Poslední slovo měl domácí Dvořák a bylo to pro něj typické. Ulétl obraně a upravil na konečných 5:2.

Podle Vedrala se hrál běhavý, důrazný fotbal nahoru dolů. „Kdybychom byli kompletní, byl bych úplně spokojený," prohlásil a s potěšením dodal, že lidi na ně chodí. Opět jich do ochozů přišlo na dvě stě.