Samotný víkendový duel nebyl žádným diváckým šlágrem. Kvalita nescházela, to bez debat, ale každá akce byla rychle narušena protivníkem. Chlapi v hospodě měli jasno už v poločase, tady dneska žádný gól nepadne.

Spletli se!

V 72. minutě hasila obrana hostů minelu faulem před vápnem a zimní posila Chrobák z trestného kopu našel levačkou přesně kout Pečonkovy brány.

O chvíli později skákali domácí radostí ještě víc, to se po rohu prosadil Císař. Aby se lidé fotbalem pobavili, přispěchal ještě v poslední minutě s neskutečným kouskem rychlík Dvořák. Po osmdesátimetrovém sprintu přehrál všechny poněkud pomalé protivníky a naservíroval míč náhradníku Froňkovi – 3:0.

Hostující strana vzala prohru sportovně, byť oba trenéři Miloslav Mrázek i Miroslav Supáček vědí, že pokud chtějí Tuchlovice postoupit aspoň ze druhého místa, musí tvrdě přitlačit na pilu a začít vyhrávat. Na jaře mají jen čtyři body ze čtyř duelů.

Domácí kouč Pavel Janeček chválil úroveň zápasu. „Jsem rád, že jsme konečně hráli pěkný fotbal, poslední dva zápasy se nám herně nevydařily, byť jsme vyhráli.