Kladno se nenechalo zaskočit Úvaly. Od první minuty určovalo ráz hry a po zásluze vyhrálo 3:0.

Už po několika vteřinách zmařil Šímovi tutovku brankář Marek, který posléze vyrazil Tóthovu ránu z 25 m pouze před Kroutila, jenž s přehledem otevřel skóre. Pro mladého forvarda jsou Úvaly zaslíbeným týmem, poněvadž jim ve své divizní premiéře na sklonku podzimu nastřílel čistý hattrick.

"Nevím, zda se na mě připravovaly, já na ně ano," usmíval se autor branky, který měl po změně stran smůlu, když jeho nádherný volej z hranice šestnáctky zastavilo břevno. "Myslím, že kdyby to obránce lehce netečoval, tak to tam spadlo," řekl.

"Říkám to po tisící padesáté, prohráváme za neproměňování šancí," hořekoval po utkání v Rakovníku vedoucí mužstva Velvar David Vedral. Hosté podlehli 1:2, když všechny góly padly v prvním poločase.

Už ve 3. minutě Frohna slabě odhlavičkoval balon a domácí šli tečovanou střelou do vedení. "My jsme po obdržené brance dali hlavy na čtvrt hodiny dolů," povzdechl si Vedral. Hlavou kroutil při nařízené penaltě, podle Velvarských byla trapná, poněvadž prý fauloval rakovnický hráč. "Rozhodčí si vybral slabší chvilku," kulantně vyhodnotil soudcův verdikt Vedral. 

Celý článek najdete v pondělním Kladenském deníku.