Velvary – Slaný 1:1 (0:0)

Domácím se zápas moc nepovedl. Náročný běhavý styl hostů jim překážel a prosazovali se jen ze standardek. Hosté zahrozili do půle jen nhlavičkou Hořejšího, ale po přestávce spálil jasnou tutovku Průcha. Už před ním z těžší pozice málem skóroval domácí Mucha. V 65. spálil po uličce Muchy tutovku Grohman a pak už se děly věci. Landvojtovič krásně uvolnil Galbavého a ten senzačně poslal hosty do vedení.

Ti se záhy dostali pod velký tlak, avšak mohli výhru potvrdit, kdyby Hořejší a Galbavý mířili přesněji. Na druhé straně propásli jasné vyrovnání Jehlička, jenž po teatrálním pádu Maška pálil jen do brankáře Šarocha a Bečvář vypálil vysoko nad. Když ale běžele třetí a poslední minuta nastaveného času, Krištůfek po centru ze strany přece jen srovnal.

„To víte, že to naštve a mrzí, ale remíza se asi spravedlivá. My praktikovali náročný herní styl a v závěru se to naší hře projevilo,“ konstatoval kouč Slaného Rony Tauš, jenž poděkoval za výtečný výkon sudího Prislupskésho.

Domácí lodivod Jiří Šarlinger z bodu valnou radost neměl. "Když chceme hrát o postup, měli bychom takového soupeře porazit. I když se mi tým Slaného líbí a koncepční práce pana Tauše je na jeho hře znát. Bohužel jsme neproměňovali dlouho ani vyložené šance a týkalo se to zejména zkušených hráčů," posteskl si.

Branky: 90. (+3) Krištůfek – 77. Galbavý. Rozhodčí: Prislupský.

Velvary: Majtaník – Blažek (72. Machara), Slavíček, Krištůfek, Kopecký – Bečvář, Průcha, Grohman, Jehlička – Mucha, Mašek.

Slaný: Šaroch – Lanvojtovič, Čablík, Provazník (87. Hrubik), Šindler – Hrdlička, Galbavý, Husárek, Tauš, Průcha (83. Volf) – Hořejší.