Velvary - Nymburk 3:0 (1:0)

Už v 1. minutě běžel sám na brankáře Doležala rychlík domácích Bečvář, ale minul. Přesnější byl až v 19. Mucha, když po kolmici přehodil špatně vyběhnuvšího Doležala. Dvě šance pak na konci první a na začátku druhé části propásl Pazdera, který hrál smolný duel. V 75. byl totiž faulován ve vápně, penalta se nepískala, ale Pazdera s poškozeným ramenním kloubem musel do nemocnice. Alespoň že Mucha po další samostatné akci ještě zvýšil.

"Výsledek je pěkný a také zasloužený. Zase jsme měli hodně šancí a byli lepším mužstvem. Že rozhodčí neodpískal podle mého názoru dvě jasné penalty, to mi nerozhodí. Jsem zastáncem toho, že si můžeme dát jiné góly. Cením si i toho, že kluci zase vzadu dokázali hrát na nulu," řekl spokojený kouč Velvar František Kocáb.

Dobrou zprávu měl pro funkcionáře Hostouně předseda Slovanu David Vedral. Ten chtěl na nedělní mač okresního přeboru posílit béčko zkušenými Hodanem, Šelichou a Pazderou, ovšem všichn i tři jsou zranění a hrát prý nebudou.

Branky: 19. Mucha, 63. Pazdera, 79. Mucha. Rozhodčí: Schořovský - Glogar, Váša.

Velvary: Majtaník - Grohman, Hodan, Slavíček, Moravec -Bečvář (71. Blažek), Pazdera (75. Klempt), Průcha, Šelicha (80. Juklíček) - Mašek,Mucha.

Nymburk: Doležal - Sporiš, Košvanec, Ott, Novotný - Friedel, Jirásek, Havrda, Mareš - Soukal, Žižka.