Slovan Velvary - Český lev Union Beroun 0:2 (0:0)

V první půli ještě Slovan měl náznaky šancí, hlavně Neuman, a také do tyče mířící Klempt.V úvodu druhého dějství dokonce mohly Velvary vsítit první branku a ta by zřejmě byla hodně důležitá. Jenže Klempt ve slušné možnosti podklouzl a poté zkušený Šelicha nejprve nedostal zpět příhru od Muchy a poté sám před gólmanem Lacinou nepochopitelně nahrával - nikam.

Trest přišel po chvíli a kdo má fotbal rád, musel berounského Šindeláře ocenit. Po odvráceném rohu se rozeběhl přes celé hřiště, dostal se až před gólmana Kieryka a otevřel skóre. Napravil tak předešlou minelu, když z jasné pozice hlavičkoval nad. "Beroun mě vůbec překvapil. Hodně běhali, dobré to bylo i fotbalově. Zápas se jim povedl," uznal jinak zklamaný kouč Slovanu František Kocáb.

Beroun měl po prvním gólu moře šancí na zvýšení, ty ale Šindelář, K. Červenka ani Horel nevyužili, hlavně díky výkonu Kieryka. Ten ale nakonec přece jen kapituloval po další ráně Horela, tentokrát z úhlu.

V závěru domácí spolkli ještě další hořké pilulky poté, co Mucha ve druhou tutovkách absolutně vyhořel.

"Spadli jsme obrazně řečeno na dno. Při hodnocení jmsme se shodli, že kdybychom vstřelili první gól a šance jsme měli, mohl výsledek vypadat jinak. Nicméně na mužstvo padla deka a táhnout ho nedokáží ani zkušení. Vedlo se jen Maškovi, ale ten nastoupit jenom proto, že už bylo vážně zle. Teď nebude týden chodit, koleno ho pořád bolí. Ale s pěti doteků s balonem připravil čtyři šance," posteskl si František Kocáb, jehož celek má na jaře hrozivou bilanci. ze čtyř zápasů získal jediný bod a skóre má 0:10!

Branky: 65. Šindelář, 82. Horel. Rozhodčí: Železný - Mikeš, Novotný. Diváků: 200.

Velvary: Kieryk - Grohman (81. Blažek), Vošmera, Moravec, Slavíček - Bečvář (73. Mašek), Průcha,Šelicha, Klempt- Neuman (56. Háša), Mucha.

Č. l. Union Beroun: Lacina - M. Novák, Vlček, Petráš, Choc - M. Šíma, Klička, M. Červenka, Šindelář - Horel, K. Červenka.