Slavoj Stará Boleslav - Slovan Velvary 5:2 (3:1)

Pro domácí byl zápas hodně důležitý a začali zostra - už v 6. minutě překonal Kieryka Poledník - 1:0. Hodně oslabení hosté, jimž z defenzivy chyběli Hodan, Grohman i Pazdera, a Průcha začal pouze na lavičce, pak ale vyrovnali. Bečvář mířil do břevna, ale odražený míč napálil do šibenice mladík Krška. Protrhl tak jarní střelecké trápení Velvar, ty však nadále dělaly spoustu chyb v obraně. Těsně před přestávkou dostaly další dva góly a následovalo poločasové masivní střídání, když odstoupili další zraněný Vošmera a s ním také Mucha a jeden z dorostenců Hájek.

Ke snížení to ale nevedlo, naopak v závěru dostali hosté další branku a byť Bečvář ještě korigoval, poslední slovo patřilo zase Boleslavským. "Gól jsme sice konečně dali, ale jinak jsme opět hráli špatně. Hodně to bylo zapříčiněno sestavou, dnes byla opravdu hodně okleštěná," konstatoval stoper Roman Slavíček.

Branky: 6. Poledník, 40. Štěpánek, 43. Vodák, 81. Běla, 90. Zahradníček - 23. Krška, 84. Bečvář. Rozhodčí: Miroslav Vlk - Martin Vlk, Kuka. Diváků: 110.

Sj. Stará Boleslav: Bláha - Beneš, Crus, Ježek, Živný - Rýdl (69. Antoš), Švorba, Poledník, Skalický (77. Běla) - Štěpánek (60. Zahradníček), Vodák.

Sn. Velvary: Kieryk - Háša, Vošmera (46. Nádherný), Moravec, Slavíček - Krška, Bečvář, Šelicha, Klempt - Mucha (46. Mašek), Hájek (46. Průcha).