Karbo Benátky n/J – Slovan Velvary 2:1 (0:0)

V úvodní části byly Velvary v poli o něco lepší, jenže v největší šanci Šelicha trefil břevno. V úvodu druhého dějství prováhal další šanci Klempt a trest přišel za chvíli. Právě tenhle nejzkušenější a nejlépe (z)hodnocený borec hostů Radek Šelicha ale ve druhém dějství zasáhl při TK soupeře míč ve zdi rukou a marné byly protesty Slovanistů, že si kryl obličej. Kopala se penalta a tu Korejza proměnil. H

ned na dvě minuty Sabol z brejku zvýšil, ale hosty nakopl příchod jejich hrajícího kouče Maška na trávník. Po minutě snížil, ale další šance už jeho mužstvo neproměnilo a netrefili se ani hosté, kteří měli do otevřené obrany tři čisté brejky. „Bohužel nás dál sráží střelecká impotence,“ hlásil hrající asistent trenéra Roman Slavíček, který odpověděl i na otázku, zda ve dlouhé kariéře sehrál takové jaro, jako nyní Velvary: 11 zápasů – 1 remíza – 10 porážek. „To těžko a je to hodně smutné,“ utrousil.

Branky: 65. Korejza (pk), 67. Sabol - 75. Mašek. Rozhodčí: Jeník - Nehasil, Němeček. Diváků: 160.

Velvary: Majtaník - Grohman, Moravec, Vošmera (56. Nádherný), Slavíček - Háša, Pazdera, Hodan, Klempt (75. Mašek) – Neuman, Šelicha.