Tuchoměřice – Slovan Velvary 3:2 (1:1)

Hostům vyšel kousek od ruzyňského letišce začátek. Király poslal svou standardku neomylně na hlavu vytáhlého Pflegera a ten otevřel skóre.
Jenže vedení Slovanu dlouho nevydrželo. Exkladenská posila Tuchoměřic Tomáš Korbel příliš lehce přešel přes Schönfeldera a z úhlu na bližší tyčku překvapil brankáře Majtaníka – 1:1.

Ve druhém poločase se hostům zdálo, že rozhodčí v čele s hlavním Fejfarem změnili metr. Poprvé se zlobili v 60. minutě, kdy Schönfelder odkopával míč a sudí jeho snahu ocenil jako šlapák a odpískal penaltu. Tu proměnil J. Cavalieri, tentokrát se ale neradovaly z vedení dlouho zase Tuchoměřice. Už po pěti minutách mladík Válek udělal na vápně dlouho kličku a levačkou srovnal.

Když už se zdálo, že se budou body dělit, přišla v 85. minutě chyba hostů na půlce, rychlá přihrávka za obranu a Švejdík šel na Majtaníka úplně sám. Gólman sice pokus vytěsnil do boku, ale přesto doskákal k radosti domácích za čáru – 2:2.

Vyrovnat mohl ještě Válek, když unikl obráncům v nastaveném čase, ovšem po souboji se sklátil k zemi a místo trestného kopu se pískal jeho faul. „Rozhodování bylo dost podivné, mě ale naštval i přístup některých našich hráčů, kteří zůstali do pěti hodin na diskotéce. Nejvíc mě zklamal Šlégr,“ neodpustil si kritiku svých svěřenců předseda Slovanu David Vedral.

Branky: 29. Korbel, 60. J. Cavalieri (pk), 85. Švejdík – 10. Pfleger, 65. Válek. Rozhodčí: Fejfar. Velvary: Majtaník – Nádherný, Salač, Vošmera, Schönfelder – Krška (46. Hájek), Klempt, Király, Bečvář (80. Riemer) – Válek, Pfleger.