Slovan Velvary - Záryby 2:3 (0:1)

Slovannastoupil bez zkušených opor Királyho a Bečváře a od začátku měl problémy s tvorbou šancí. Do vedení šli naopak hosté, když brankář Majtaník vymýšlel parádičky po malé domů, byl z toho závar před jeho svatyní a úvodní gól kajíčka. vyrovnat mohl Mucha, jenž nastoupil s nachlazením, ale jeho přímým kop poté, co proletěl celým vápnem, ťukl jen do tyčky.

Po obrátce hosté rychle dali další branku, když Válek po ncetru nepokryl zakončujícího Sedláčka. Domácí dostal do hry faul hostů na Klempta, po němž Vošmera proměnil desítku, jenže za pět minut už to bylo zase o dvě branky. Po dlouhém autu vyběhl netakticky Majtaník a Mikšovský ho přehodil.

Dvacet minut před koncem svitla Velvarům další jiskřička naděje. Po dalším zákroku na Klemta kopal Vošmera další pokutový kop a i tentokrát nezaváhal - 2:3. Klempt všakvyrovnání z tutovky odmítl, následně ukop šanci Pflegerovi. „Tentokrát jsme se moc neprosazovali, také jindy skvělý Majtaník nás nepodržel. A mladí zkušené hráče nenahradili,“ komentoval dva nejisté zákroky brankáře kanonýr Marek Mucha.

Branky: 55. a 70. Vošmera (obě z PK) – 28. Kajíček, 48. Sedláček, 60. Mikšovský. Rozhodčí: Kolman.

Velvary: Majtaník – Salač (46. Schönfelder), Vošmera, Šlégr, Koutský – Volman, Mucha, Válek (57. Krška), Klempt – Pfleger, Kovařík.