Domácí šli do vedení po dvaceti minutách hry po krásné střele Brůžka. Pak se ke slovu dostali exekutoři pokutových kopů. Hostující Marek ani domácí Sedláček se z penaltového bodu nemýlili. Velvary se v Zárybech prezentovaly slušnou hrou a opět dokázaly Muchou z TK srovnat na 2:2. S tím se ale nechtěl smířit v sobotu střelecky disponovaný Brůžek, který svým druhým gólem opět strhnul vedení na stranu domácích.

Ve druhém poločase nedal hostující Říčka dvě velké šance, pak se poroučel ze hřiště zraněný Mucha a s Velvary byl konec – dorazil je F. Valentin.

Záryby – Velvary 4:2 (3:2) Branky: 20. a 40. Brůžek, 32. Sedláček z PK, 60. F. Valentin – 27. Marek (pk), 36. Mucha. Rozhodčí: Jarolímek.

Velvary: Pražák – Koutský, Vošmera, Šlégr, Salač – Krška, Marek, Mucha (55. Herberstein ml.), Bečvář, Říčka – Havrda.