Domácí převádějí dobrý fotbal, přesto nejsou schopni bodovat a sestup do okresního přeboru už jim hrozí hodně reálně. To Velvarům nikoliv, porážka ze Záryb je nemusí moc rmoutit.

Rozhodující moment zápasu přišel v poslední minutě prvního poločasu, kdy si na přesně rozehraný roh Martina Tauchmana naběhl Rybář, který hrál nezvykle na místě předstopera, a hlavou překonal domácího gólmana Riga.

Ve druhém poločase měli více ze hry domácí, ale Lužečtí své těsné vítězství ubránili.

Dařilo se i Zárybům, které si proti Velvarům připsaly na konto další tři důležité body a razantně se přiblížily záchraně.

Domácí šli do vedení po dvaceti minutách hry po krásné střele Brůžka. Pak se ke slovu dostali exekutoři pokutových kopů. Hostující Marek ani domácí Sedláček se z penaltového bodu nemýlili.

Velvary se v Zárybech prezentovaly dobrou hrou a Muchou opět dokázaly srovnat na 2:2. S tím se ale nechtěl smířit v sobotu střelecky disponovaný Brůžek, který svým druhým gólem opět strhl vedení na stranu domácích.

Ve druhém poločase se po zlepšené hře celého družstva prosadil po rohovém kopu František Valentin a posunul domácí do dvougólového vedení. V poslední dvacetiminutovce začali hosté zlobit, ale domácí už vítězství bez větších problémů udrželi.

Podrobnosti ze zápasů připravujeme.

Záryby – Velvary 4:2 (3:2) Branky: 20. a 40. Brůžek, 32. Sedláček(pk), 60. F. Valentin - 27. Marek (pk), 36. Mucha. Rozhodčí: Jarolímek.

Jeneč – Lužec 0:1 (0:1) Branka: 45. Rybář. Rozhodčí: M. Vlk.

Jeneč: Zahrádka – Čermák, Jiří Kotík, Dolejš, Zeus – Vosáhlo, Pavel Valko, Petr Valko, Jar. Kotík, Korpa - Hořánek, Jar. Kotík.Eletis .

Lužec: Jakeš – Roučka, Špánek, Hrdlík, Rybář – D. Tauchmann, M. Tauchmann, Kučaba, Levý – Petr Tauchmann, Merta.