Ve skupině A se budou snažit fotbalisté Svinařova udržet stoprocentní bilanci, na hřišti Kamenných Žehrovic (9.) to ale nebudou mít snadné. Ve druhém utkání bude jednoznačným favoritem Braškov B (5.), který hostí Velké Přítočno B (13.).

Ve skupině B bude jednoznačným šlágrem souboj Velvar B (1.) se Slatinou (3.). Oba soupeře od sebe dělí jediný bod a hlavně po odložení utkání se mezi některými hráči strhla mediální přestřelka. Hosté ze Slatiny tvrdili, že utkání šlo sehrát v původním termínu a vinili soupeře, že na tom neměl zájem, poněvadž údajně neměl při souběhu dost hráčů. Domácí to odmítali s tím, že jich bylo dost, jen nechtěli ničit hřiště.

V každém případě Slatinští mínili, že se z důvodu pracovního zaneprázdnění budou na středeční dohrávku těžko scházet, Velvarští zase, že nevyužívají služeb hráčů prvního týmu.

V dalších zápasech se střetnou Otvovice B (5.) s Pcherami B (9.) a Neuměřice B (10.) budou hostit poslední Jedomělice B.

Další utkání A skupiny se hraje ve čtvrtek v Lidicích, kam přijede Kačice.

Příští středu 13. října se budou hrát také tři dohrávky. V áčku se střetnou K. Žehrovice se Smečnem, v béčku Pchery B s Jedomělicemi B a Pozdeň B se Zichovcem B.