V týdnu vedení klubu odvolalo trenéra Františka Kocába. „Za výsledky jsem byl odpovědný,“ nevymlouval se už bývalý kouč. Předseda David Vedral prohlásil, že předchozí domácí utkání byla o smůle a v podstatě přiznal, že trenérem to až tak nebylo. „Na tréninky chodí všichni, závazky vůči hráčům plníme, takže nechápu, kde je problém,“ uvedl Vedral.

Vedením nováčka krajského přeboru byli pověřeni Roman Slavíček a Dan Mašek, kteří si společně museli loknout z dalšího poháru hořkosti. Jejich tým totiž za patnáct minut prohrával 0:3 a tak i utkání skončilo.

Hosté vedli z pokutového kopu, který z přemíry snahy zavinil Vošmera, u druhé branky ale míč podle Velvarských brankovou čáru nepřekročil „To nás položilo. Padla na nás deka a i když jsme výrazně častěji drželi míč na kopačkách a měli dost šancí, nedostali jsme se z toho,“ prohlásil Slavíček, jehož mrzí, že stejný tým nedokáže potěšit fanoušky jako na podzim, kdy své soky válcoval. „Dokonce jsme od nich slyšeli, že ani gól dát nechceme,“ smutně dodal.

Velvary – Sp. Příbram 0:3 (0:3). Branky: 5. Pacovský (PK), 8. Svoboda, 15. Smejkal. Rozhodčí: Kovář - Rybka, Hejný. Diváků: 150
Velvary: Kieryk - Grohman (46. Háša), Moravec, Hodan, Slavíček - Bečvář, Pazdera, Vošmera, Šelicha - Mucha, Průcha.