Umění fotbalovým hvězdám minulosti neubral ani neúprosný čas. Co ale některým v sobotu scházelo, byla lepší orientace v terénu. Jednu z nejmenších vísek Slánska usazenou na okraji bilichovských lesů totiž někteří šampioni našli s velkým zpožděním. Třeba Petr Rada dobloudil až na druhý poločas, další nestíhali začátek kvůli přesunu ze zápasu Vízkovy Kozlovny, tudíž se začalo s půlhodinovým mankem.

Špílmachra Honzu Bergera a kanonýra Vladimíra Hrušku nepřibrzdilo ani svalové zranění, a na hřišti i tak vládli. Třeba druhý jmenovaný se stejně jako Saidl blýsknul hattrickem.

Nejvíce radosti, a to nejen fotbalové, ale rozdával ten, od koho se jaksi samozřejmě očekává. Ladislav Vízek (foto) hrající oba poločasy vždy pod hlavní tribunou, i vtipně komentoval řadu herních situací.

„Jeho fotbalová chytrost a přihrávky diváky hodně bavily. Nejvíce je však rozesmál hláškou, že na fotbal už vozí jenom mozek a nohy vozí útočníci,“ přiblížil zichoveckou fotbalovou pohodu sekretář klubu Jiří Baňka.

SK Zichovec - internacionálové Dukly Praha 2:7 (0:4). Branky: Kemr, Kostelecký – J. Saidl 3, Vl. Hruška 3, Mráz. Diváků: 250. Rozhodčí: Hamza.
Dukla: M. Vízek – Rada, Pelc, L. Vízek,Fousek, Saidl, Kuruc, Hruška, Mráz, Trojan, Berger, Suchopárek.

Slavnosti začali už dopoledne, kdy dorost Zichovce porazil Cítoliby 7:2, potom rodiče nastoupili proti přípravce – 11:11, mladší přípravka Zichovce porazila předpřípravku Slaného 7:2 a žáci prohráli s Kablem Kročehlavy, vítězem 1. A třídy 1:8.