Zatímco v létě Hřebeč účastníka České fotbalové ligy porazila, tentokrát neměla šanci. Chyběly jí základní stavební kameny podzimní divizní sestavy, zejména ex-ligoví Podaný nebo Prosek, ale také Procházka, V. Mentberger nebo Grobár. "Ale nerad bych se na tohle vymlouval, na hřišti byli jiní hráči a musím říci, že se mi výkon týmu nelíbil. Snad s výjimkou brankáře Vokouna," pochválil Novák aspoň jednu z nových tváří, posilu z Kladna.

Vokoun minimálně tři obrovské šance České Lípy, kde je asistentem trenéra někdejší reprezentant Jiří Štajner, v první půli chytil, přesto dvakrát inkasoval. Ještě hůř dopadl jeho kolega Kabele po pauze, ale jeho tým bránil tak mizerně, že akce do prázdné brány jednoduše chytat nemohl.

Z nových tváří se představil ještě velezkušený Miroslav Verner a další novic z Loun Martin Myška, ten podal slušný výkon. Dále pak Filip Štěpánek a ze Slaného přicházející Lukáš Dolák. Ten dal i jednu z branek Hřebče, druhou připojil Pařízek.

"Dneska spokojeni nejsme, ale čeká nás soustředění na Šumavě a pak už se míči budeme věnovat a hrát lépe," je si jistý Miroslav Novák.

Hřebeč: Vokoun (45. Kabele) - P. Novák, Melichar, Dolejš, Hajný - Verner - Lukeš, Myška, Dolák, Hodosi - Štěpánek. Střídali M. Mentberger, Nadri, Pařízek, Lukič, M. Novák.