„Úvodní pětačtyřicetiminutovka jednoznačně patřila domácím borcům,“ přiznal manažer Vraného Josef Jenč.

Příbramští si v ní po zásluze vypracovali dvoubrankové vedení. A co víc, hostům se už po půlhodině hry zranil ´Bakero´ Bauer, čímž byla otupena jejich ofenzivní síla. Domácí se gólově prosadili v 16. a 41. minutě.

Během přestávky trenér hostů Břetislav Wozniak důrazně promluvil do duší hráčů ve smyslu, že by si měli uvědomit, o co v utkání jde. Příbramští se záhy přesvědčili, jak je vedení 2:0 zrádné.

Trenérova slova padla na hodně úrodnou půdu, protože šla do květu krátce po pauze, kdy Vranští dali hostitelům šach a zakrátko i mat.

Dokonale zahráli dva rohové kopy. Nejprve přesně hlavičkoval Lubas (49.) a po třech minutách také Matoušek! Vítězná branka padla v 63. minutě a bylo to po brejku, když Lubas uvolnil Rešla.

Zbytek utkání hosté v defenzivě zvládli na jedničku, a pokud by Rešl zúročil čistokrevný brejk, mohli být klidnější. To platí také o šanci Kolmana, jenž se ocitl sám před brankářem.

Sp. Příbram – Vraný 2:3 (2:0). Branky: Lubas, Matoušek, Rešl.