Stal se tak hrdinou zápasu. „Určitě, protože to vůbec nevypadalo, že vyrovnáme. Běžela poslední minuta a soupeř měl míč na kopačce. Už jsem se smiřoval s porážkou," přiznal kouč Vraného Jaromír Kala.

Jeho tým měl s kvalitním sokem potíže hlavně v prvních dvaceti minutách. Prohrával souboje a brzy neuhlídal kanonýra Kudelu, který otevřel skóre. Ale pak se Sokol oklepal, Kubík ranou z úhlu vyrovnal a Galbavý, jenž mu gól připravil, v závěru poločasu dokonce skóre otočil.

Bohužel, jen na chvíli. I Tatran stihl gól do šatny, to L. Mrázek ukázal hlavičkou, že od svého kdysi slavného táty leccos odkoukal – 2:2.

Gólová přetahovaná pokračovala hned po obrátce. Gögh poslal hosty do vedení, po chvíli si ale Kubík odvážně vymodlil penaltu a Galbavý vyrovnal.

„Za stavu 3:3 jsme ale měli nějaké šance a místo kombinační hry jsme přistoupili na nakopávané míče Rakovníka. To mě mrzí, protože máme svou taktiku a podle ní potřebujeme hrát, abychom byli úspěšní," štvalo kouče Kalu.
Tatran šel potřetí v zápase do vedení v 74. minutě po hlavičce v neděli produktivního L. Mrázka a zdálo se, že už s přehledem vedení uhájí nebo i potvrdí – šance měl. V 90. minutě však chybu hostů ztrestal Galbavý a zachránil aspoň bod.

„V Nymburku mě remíza netěšila, tady byla šťastná. Ale potřebujeme tříbodový zisk, musíme se o něj poprat v Novém Strašecí," zve Kala na magnet příštího kola.

Tam už by mohl počítat s některými hráči, vždyť v neděli mu scházeli distancovaní Kudrna s Benešem či Reiner a Kalík (dovolená).

Hostující kouč Václav Eck byl zklamaný, jeho tým také podruhé ztratil body. „Na čtyři vstřelené góly musíme získat tři body. To ať se na mě nikdo nezlobí. Opět jsme si nechali dát hloupé a laciné branky. Přitom kdybychom vedli po dvaceti minutách 3:0, tak bylo po zápase," mračil se.