Vraný – Nový Knín 0:2 (0:0)


Od začátku se hrálo na obě strany hodně útočně, jenže mužstva se předháněla v zahazování jasných šancí. Z domácích byl úspěchu nejblíže do útoku vytažený Špeta, jenž nastřelil břevno. Po přestávce se Knínským povedlo hned skórovat a Vranští se ještě více začali snažit o gól. Kalík měl možnost srovnat, ale napálil jen spojnici. Poté přišel druhý zásah hostů a bylo po zápase.

„Klidně to mohlo skončit remízou nebo i naší výhrou, jenže moji hráči nejsou schopni skórovat. Musíme hlavně začít hodně tvrdě pracovat. Klub by také mohl dopadnout jako v Hrdlívě nebo Zvoleněvsi, tedy sesunem do třetí třídy,“ varuje před katasfrofickým scénářem kouč Sokola Josef Jenč, který převzal tým během jara po odvolaném Josefu Vejvodovi. Zprvu byl úspěšný, od porážky s Tuchlovicemi ale tým strádal. „Dělal jsem, co jsem mohl. Teď to bude na druhé koloně, tedy funcionářích a hráčích,“ míní zkušený odborník.


Branky: 46. Javorek, 67. Vostrý.


Vraný: Jochman – Kalík, Cimrman (90. Pražák), Švácha, Janda – Suchý (50. Pazdera), Kincl, Maliňák, Urban – David, Špeta.