Sparta Lužná - Vraný 0:1 (0:1)


Hned od úvodních minut bylo domácím fanouškům jasné, že zápas nebude jednoduchý. Hosté se tlačili více do zakončení, a také ovládali střed hřiště. Již v 10. minutě se trefil Urban a vidina zisku tří bodů se rázem zdvojnásobila. Domácí zahrávali rohový kop, Ambrůžek trefil břevno a z rychlého protiútoku se hosté řítili v početní převaze na obranu domácích. Hosté vyřešili situaci fotbalově a ujali se po právu vedení. Domácí bojovali, hosté však byli fotbalovější – gól už ale nedali.

Do druhé půle nastoupili domácí s cílem vyrovnat a následně strhnout vedení na svou stranu. Opak byl ovšem pravdou. Hosté, kteří hráli v defenzivě téměř stoprocentně, podnikali rychlé protiútoky, které zaváněly brankou. Minimálně pět tutových šancí Vranští spálili. Lužná nejvíce hrozila ze standardek, kdy se zejména Polanský dostával do slibných pozic, ale ani jednou nemířil přesně.

„Měli jsme zde vyhrát minimálně rozdílem pěti branek,“ mávl rukou kouč Vraného Josef Jenč. Jeho protějšek Tomáš Pavlíček víceméně souhlasil. „Nevystřelili jsme pořádně na branku, to je příčina našeho neúspěchu.“

Branka: 10. Urban. Rozhodčí: Plesl.

Vraný: Jochman - Kroc, David, Kalich, Hubáček - Hubáček, Špeta, Cimrmann, Bauer (75. Janda), Urban - Pazdera (48. Suchý).