Vraný – Senomaty 0:0

Pryč jsou zřejmě časy, kdy vranské hřiště bylo nedobytnou tvrzí. Po výprasku od Braškova hostil Sokol Senomaty, a ač to zkraje vypadalo, že v pohodě uspěje, nakonec se tak nestalo.

V prvních dvaceti minutách totiž svěřenci kouče Josefa Jenče hráli slušně, díky standardkám si vytvořili čtyři velké šance, ale dvakrát při nich neuspěl Kalík, jednou Urban a v té největší selhal i Suchý, jenž ze dvou metrů poslal míč vedle. Od té chvíle Vraný už senomatskou bránu moc neohrozilo, naopak mohlo i inkasovat. Podsaditý útočník Karnold kopal dva trestné kopy – obě těsně vedle šibenice. Jednou zase připravil možnost pro spoluhráče. Ale ani ti neuspěli, a tak Vraný přece jen mohlo vyhrát. V 82. minutě však urban v jediné šanci ze hry mířil do tyče. „Kdybychom chtěli myslet na postup, jako že nemůžeme, museli bychom porazit důchodce ze Senomat a ne se od nich nechat cvičit,“ zlobil se kouč Vranného Josef Jenč. Ten litoval hlavně šancí z úvodu.

„Kdybychom je proměnili, mohlo to být o něčem jiném. Takhle jsme se psychicky sesypali. Nezabral žádný z útočníků, navíc Pazdera po deseti minutách od vystřídání musel odstoupit kvůli zranění.“

Rozhodčí: Urbánek.

Vraný: Jochman – Kroc, David, Kalík, J. Hubáček – M. Hubáček, Špeta, D. Cimrman, Urban – Suchý (55. Pazdera, 67. J. Cimrman), Bauer (63. Špeta).