Vraný – Králův Dvůr B 5:2 (2:1)

Domácí potřebovali zapomenout na mizerné výkony z předešlých kol, ale v úvodu zapomněli po rohu na Exkladeňáka Jalaghoniu a ten pohodlně otevřel skóre. Jenže už za šest minut po identické situaci na druhé straně srovnal Kalík a do půle už domácí vedli, když David zahájil své představení a chytrým obloučkem nachytal brankáře Průšu.

Po obrátce Vranští vyčkávali co soupeř, ale ten nic, a tak z brejků hrozili dál. David nejprve ukázal svou odvrácenou tvář, když zblízka trefil jen tyčku a odražený míč poslal vedle. V rozmezí 71. a 77. minuty ale utkání rozhodl. Nejprve přesnou ranou z osmnácti metrů a poté zopakoval Průšovi kousek z první půle a využil jeho naivního vyběhnutí. Hosté sice ještě ze standardky snížili na 4:2, ale pak se rozeběhl Špeta, tři borce obešel a zavěsil. „Soupeř moc nebezpečný nebyl. A jestli už je ve Vraném klid? To nevím, musíte se zeptat na vedení,“ usmál se kouč Sokola Josef Jenč.

Branky: 24. Kalík, 37., 71. a 77. David, 88. Špeta - 18. Jalaghonia, 84. Frydrych. Rozhodčí: Mistrňák.

Vraný: Jochman – M. Hubáček (80. Pač), Špeta, Kroc, Janda – Sedláček (80. Plašil), Kalík, Cimrman, Suchý – David, Urban.