V prvním semifinále na sebe narazily Pšovka a Vraný. Pšovka bez několika opor a s několika dorostenci, na svého soupeře vlétla, jenže bylo to Vraný, kdo se v závěru první půle ujal z penalty Cimrmanem vedení. Brzy po změně stran Mělničtí srovnali také z pokutového kopu, ovšem pak už dominovalo fyzicky lépe připravené Vraný. Přidalo další čtyři branky a hladce zvítězilo. Druhý semifinálový duel byl jednostrannou záležitostí – Lužec nedal šanci Dobříni (5:0).

V duelu poražených semifinalistů se představila Pšovka a Dobříň, která opět nestačila a podlehla 2:7.

O vítězství v turnaji si to rozdal domácí Lužec s Vraným. Domácí se po čtvrthodině hry ujali vedení, když TK M. Tauchmana usměrnil do sítě hlavou M. Kučaba.

Hosté však postupem času začali přebírat taktovku a zasadilo Lužci tři smrtící rány. Nejprve hlavou srovnal Bauer, poté přidal z přímého kopu druhý gól Urban a o minutu později zmrazil potřetí lužecké publikum opět Bauer. Po obrátce svěřenci trenéra Grabmüllera vedení kontrolovali, přidali další dvě branky a mohli se zaslouženě radovat z prvního místa na turnaji. Navíc Matěj Špeta se stal nejlepším hráčem turnaje.

Výsledky: Pšovka – Vraný 1:5 (0:1, Olšiak – Suchý 2, Cimrman, Maliňák, Mrvín), Lužec – Dobříň 5:0 (3:0, Uher, Merta, Hrdlík, Wolf, D. Tauchman). O 3. místo: Pšovka – Dobříň 7:2 (3:1, Kettner 3, Pražák 2, Hyka, Grabmüller – Frič (pen.), Kautský). Finále: Lužec – Vraný 1:5 (1:3, M. Kučaba – Bauer 2, Urban, Maliňák, Špeta).

Vraný: Jochman – Kincl, Halík, Sedláček, Kroc – Urban, Cimrman, Bauer, Špeta – Pazdera, Maliňák. Střídali Mrvín, Švácha, Suchý, Wohlmut.