Sokol Vraný - Mutějovice 5:1 (2:1)

Před zahájením utkání byla minutou ticha uctěna památka zesnulého hráče a funkcionáře Vraného Josefa Dryáka. Možná i při vzpomínce na něj zahájili domácí famózně. Už ve 4. minutě se trefil Urban a po chvilce připojil další branku Cimrman. Něco podobného se povedlo Sokolu před týdnem v Senomatech, ale tehdy protivník stihl vyrovnat, zatímco tentokrát se svěřenci kouče Karla Grabmüllera stejné chyby nedopustili. Sice v poslední minutě první části zaspali při trestném kopu soupeře, který se odrazil od břevna a Placata ho dorážkou poslal za Jochmana, ale nástup do druhého dějství byl opět lepší ze strany Vraného.

„Řekl bych atomový,“ usmíval se Grabmüller poté, co jeho svěřenci během úvodní čtvrthodiny nasázeli tři góly. Pak hra sice trochu upadla do průměru, přesto se diváci bavili až do konce. „Já myslím, že to bylo velice kvalitní utkání mnohdy oceňované potleskem publika na otevřené scéně, což mě moc těší. Několik našich slibných příležitostí zůstalo ještě nevyužito.

Branky: 4. Urban, 12. Cimrman, 51. Špeta, 55. Švácha, 59. Bauer.

Vraný: Jochman - Kalík, Sedláček, Švácha, Maliňák - Mrvík, Cimrman, Špeta, Urban (69. Kincl) – Pazdera (58. Bauer), David (78. Suchý).