Sokol Vraný – FK Brandýsek 1:0 (1:0)

Rozhodující gól padl už ve 13. minutě po rohu, který hosté odvrátili jen z Pazderovi a ten ho nenápadnou ránou vrátil do sítě.

Jinak to byl hodně bojovný duel, v němž si šance vytvářely oba týmy. Za domácí hrozil nejvíce výborný střelec z dálky Špeta, ovšem při jeho nejlepším pokusu ho vychytal výtečný Plotěný. Jeho protějšek Jochman moc zasahovat nemusel, nicméně ve 36. jemu i ostatním Vraňákům pořádně zatrnulo při trestném kopu Vaňka, jenž orazítkoval spojnici. „Brána se na Vraném třese ještě teď,“ usmíval se sekretář Brandýsku Jan Zatloukal.

Po obrátce zahrozili Vranští samostatným únikem, ale nezvýšili a opět se museli bát vyrovnání, hosté totiž ještě přidali. Jejich hlavní chybu vyrobil útočník Pacek, když rodící se únik tří obránců na jednoho řešil individuálně a V. Sedláček ho zkušeně zastavil. Utkání ovšem nedohrál, v 84. byl za druhou žlutou kartu vyloučen. „Já myslím, že víc než fotbal to byl boj. A pro nás cenné body, protože první půle byla dobrá, ve druhé ale Brandýsek zatlačil hlavně dlouhými nákopy na vaňka,“ konstatoval sekretář Vraného Zdeněk Šubrt. Jeho protějšek Jan Zatloukal nesouhlasil. „Já viděl fotbalový akcí dost. Ale co by kdo chtěl, vždyť hrálo Vraný s Brandýskem,“ smál se. Vážněji dodal, že jeho tým určitě měl na to, aby si ze hřiště favorita odvezl bod.

Branka: 13. Pazdera. Rozhodčí: Kubíček. ČK: 84. V. Sedláček.

Vraný: Jochman – Kroc (58. Kalík), V. Sedláček, Soudek, Maliňák – Bauer, Cimrman, Špeta, Urban (77. Kincl) – David, Pazdera (68. Suchý).

Brandýsek: Plotěný – Propílek, Piešťanský, Lib. Rychlý, Šulda – Hrubeš (60. Šmejkal), Luk. Rychlý, M. Sedláček, Kala – Mondek (20. Pacek), Vaněk.