Sokol Vraný - SK Lány 6:1 (1:0)

Když už v 6. minutě Suchý našel obloučkem na beky rozběhnutého Mrvíka a ten dal první branku, vypadalo to pro dost oslabené domácí hodně nadějně. Jenže se uklidnili až příliš a nehráli dobrý fotbal. Hosté tak klidně mohli vyrovnat, náhradní brankář Pražák, jenž nahradil zraněného Jochmana, ovšem svůj tým podržel i v největší šanci, kdy na něj Reichl postupoval zcela sám.

Rozhodl nástup do druhého dějství. To se trefil i druhý útočník Suchý a domácí začali hru kontrolovat. Stoper Kalík tradičně bořil defenzivu po standardkách, a dal takhle hlavou dva góly. "Rozstřílel se chlapec, škoda že je konec podzimu," žertoval vedoucí mužstva Vraného Radek Babický.

Mezi Kalíkovy trefy se vešla ještě jedna Maliňákova, na 6:0 pak upravil opět Mrvík. Mohl si tak říci, že zápas gólově načal i ukončil, jenže mu nebylo přáno. ve druhé minutě nastaveného času se dočkali čestného úspěchu také Lánští, o čisté konto připravil Pražáka Kostík.

"Druhé místo podzimu bereme. O lepší výsledek nás připravil před týdnem na Braškově sudí Urbánek," dodal radek Babický a přiznal, že po oslavách sobotního výsledku ho bolela hlava ještě v neděli večer.

Branky: Mrvík a Kalík 2, Suchý, Maliňák.

Vraný: Pražák - Kincl, Kalík, Sedláček, Hubáček - Maliňák, Špeta, David, Urban - Suchý (85. pazdera), Maliňák.