První prohra a hned debakl

Vraný -První porážku na zimním turnaji v Lounech utrpěli o víkendu fotbalisté Sokola Vraný. Na účastníka krajského přeboru Ústecka – Kadaň, nestačili až po změně stran.

26.1.2009

Michal David dva góly dal, ale měl ještě jednu tutovku, kterou prováhal. Foto: DENÍK/ Rudolf Muzika

Sokol Vraný – Tatran Kadaň 2:6 (2:2)

Tentokrát narazila kosa na kámen, ale ne v první půli. To šli Vranští do vedení po trefě Davida, a když soupeř vyrovnal, opět David strhl vedení na stranu Sokola. Po úniku Urbana ale odmítl hatrrick, když si míč zbytečně zpracovával a přišel trest ve 41. minutě – 2:2.

Ve druhé části mohl Vranému vrátit vedení Mrvík, jenže samostatný únik pokazil a od 70. minuty hra jeho týmu uvadla. Výsledkem byly dvě penalty a celkem čtyři góly, po nichž se zrodil jednoznačný výsledek. "Nebyl to zase tak špatný výkon, jenom v závěru jsme to vůbec nezvládli," komentoval dění na hřišti vedoucí mužstva Sokola Radek Babický.

Další zápas odehraje Vraný v neděli 1. února od 12.30 hodin proti Litoměřicím.

Branky: David 2 – Mikeš 2 (obě z p), Lesniak, Uhlík, Zapský, Kollman.

Vraný: Pražák – Kincl, Sedláček, Maliňák, Špeta – Suchý, Cimrman, David, Špeta – Mrvík, Bauer.

Ostatní výsledky: Litoměřice – Louny 0:5, Jiřetín – Chomutov 1:2, Žatec – Březno 3:1. ⋌(rm)

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Střední Čechy – Velký zájem médií lze u Krajského soudu v Praze očekávat při repríze představení s hostivickým lékařem Davidem Rathem v hlavní roli. Někdejší hejtman Středočeského kraje čelí společně s další desítkou lidí obžalobě v souvislosti s údajným podílem na korupčních manipulacích s výběrovými řízeními na zdravotnické a stavební zakázky.

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.