Sokol Nové Strašecí – Sokol Vraný 3:1 (1:0)

První poločas byl podle očekávání v rukou Strašeckých, když se jim podařilo vstřelit pouze jednu branku. Byli po celou dobu lepším týmem a hráčům Vraného příliš šancí k prosazení nedali. Ve 30. minutě přišel první gól, když Mrázek přihrál Variguurovi a ten přesnou střelou nedal brankáři šanci. Do konce poločasu už se pak nepodařilo vstřelit žádný gól.

První dvacetiminutovka druhého poločasu byla opět pod taktovkou Strašecí, které si vytvořilo řadu šancí, které ale neskončily gólem. I na druhé straně se objevovaly sem tam gólové náznaky, ale opět bez úspěchu. Gólovou neproduktivnost Vraného musel zachraňovat až Havel, který vlastním gólem pomohl Vranému k vyrovnání – 1:1. Další branka přišla o deset minut později, když Vecka z trestného kopu vrátil domácímvedení - 2:1. Své vítězství stvrdili Novostrašečtíještě třetím gólem, který vstřelil opět Havel po přihrávce Vašáka 3:1. Do konce utkání už se nepodařilo ani jednomu z týmů promluvit do výsledku a zápas tak skončil spravedlivou výhrou Nového Strašecí 3:1.

Nové Strašecí: Kut – Vecka– Havel, Štika – Lupák, Stuchl, Mrázek, Duchoň, Vašák – Variguura, Černý. Střídali: Kubec, Koula, Krumhanzl, Lev, Tlustý.
Trenér: Miloslav Mrázek.

Vraný: Pražák (46. Jochman) - Šafránek, Kalík, Maliňák, Hubáček - Kincl, Špeta, Cimrman, Urban - David, Mrvík.

V neděli hraje Vraný další přípravu v Roudnici nad Labem.