Duel mimo jiné připomínal trochu kolovou – rozhodli ho bratři Pospíšilové. Jenom Jindřicha vystřídal František.

Sokol Vraný – AFK Loděnice 2:3 (0:2)

Domácí po Slaném hostili další skvělý mač, ovšem zahájili ho prachbídně. Nedávali šance a hlavně Maliňákovo břevno po gólu volalo. Místo toho přišla tříminutovka hrůzy, během níž dali bratři Pospíšilové dvě branky. První, které Vraný na jaře dostalo! Navíc mohlo dostat ještě jeden, když po sólu hráč hostů loboval Jochmana, míč skočil před čarou, ale přeletěl břevno.

Hned po obrátce Urban pěkně korigoval, ale studená sprcha přišla za čtyři minuty hosté zase vedli, když J. Pospíšil nastřelil bok vracejícího se Sedláčka a ten si dal polovlastence. Urban ještě jednou snížil (63.) a Sokol vyvinul chvílemi velký tlak. Špeta ale ze dvou nájezdů z úhlu ani jednou netrefil mezi tyče a v nastaveném čase vykopli obránci Loděnice Urbanovu hlavičku z čáry a dorážející Bauer dostal míč na stojnou nohu a ani nezakončil.

Trenér Vraného Karel Grabmüller si od soupeře leccos musel vyslechnout, protože se o jeho kvalitách nevydřoval právě v superlativech. „Nebylo to příjemné, ale je fakt, že tentokrát mě překvapili a první půli odehráli výborně. My jsme naopak nepochopitelně chybovali vzadu a po obrátce jsme neměli potřebné štěstí, abychom ztrátu dotáhli. Zápas měl dobrou úroveň,“ uznal Grabmüller.

Branky: 49. a 63. Urban – 19. a 53. J. Pospíšil, 22. F. Pospíšil. Rozhodčí: Asník.

Vraný: Jochman – Šafránek, Švácha, Sedláček, Maliňák – Kalík, Cimrman (65. Mrvík), Špeta, Urban – David, Bauer.