Ohnivec Městečko – Sokol Vraný 1:3 (0:2)

Domácí chtěli sázet na obranu, ale jejich taktika se zbortila už po deseti minutách, kdy inkasovali tři góly. Branky padaly hlavně po chybách v osobních soubojích, kdy hráči Vraného centrovali před branku Kopernického a postupně Bauer, Kincl a Mrvík úspěšně zakončovali. Do konce půle mohl ještě zkorigovat P. Šnídl, ale jen orazítkoval tyč. Poslední minuta přinesla ještě šanci Kučery, který nepřesně zakončil.

Po změně stran vypadala hra domácích lépe. Gólově se však prosadili pouze jednou, když se brzy po centru J. Šnídla trefil Kučera – 1:3. „Výborný nástup, ale až jsem lekl. Před zápasem jsem sliboval, že když dají kluci šest gólů, vykoupu se v místním potoce,“ smál se Radek Babický.

Toho překvapil výkon Pazdery na stoperu. nahradil Šváchu, jenž se nedostavil, a zahrál výborně.

Branky: 48. Kučera – 5. Bauer, 7. Kincl, 11. Mrvík.

Vraný: Pražák – – Šafránek, Sedláček, Pazdera, Maliňák – Kincl (85. Cimrman), David, Špeta (88. Šedivý), Urban – Mrvík, Bauer.