„Byli jsme horší a vyhráli. Kdybychom totiž po půli prohrávali o tři čtyři góly, nikdo by se nedivil,“ přiznal vedoucí mužstva hostů Radek Babický. Vranští první půli prohráli hlavičkou Patetla z malého vápna 0:1 a potom přežili pokutový kop, jejž domácí hráč poslal nad. Přečkali i další dvě tutovky.

O štěstí mluvil i útočník Bauer, který měl ve druhé půli na svědomí obrat ve skóre. „V kabině jsem si řekli, že je to pořád hratelné. Chtěli jsme lépe kombinovat a ovládnout střed hřiště,a to se nám podařilo.“

Právě zde se narodily oba jeho góly. Po rychlé kombinaci prostrčil Suchý míč za obranu a Bauer z první vyrovnal (56.). U druhé branky Maliňák, netradičně hrající ve středu obrany za zraněného Kalíka, přešel přes tři hráče až k lajně.

„Věděl jsem, kam od něj centr půjde a rybičkou jsem poslal míč k tyči,“ přiblížil Bauer svoji druhou trefu a také pochválil autora přihrávky. „Zápas si užíval. Opět bavil diváky technickými parádami i před vlastní bránou.“

Domácí ale kapitánem Vostrým vyrovnali, přišla však 85. minuta a v ní krásná polovysoká rána Špety z 20 m, která zapadla přesně k tyči. Podle Bauera byl v této fázi zápasu důležitý příchod Pazdery na hřiště.

Vranští nastříleli šest branek a polovinu z nich zaznamenal Bauer. „Já bych to nedramatizoval. Teď se to povedlo, rezervy ale mám. Budu se určitě zlepšovat stejně jako celé mužstvo.

Nový Knín – Vraný 2:3 (1:0). Branky: Patetl, Vostrý - Bauer 2, Špeta.
Vraný: Jochman – Hlavnička, Sedláček, Maliňák, Knytl – Suchý, Špeta, Urban, Němec (58. Řezníček) – Bauer (84. L. Soudek), M. Plašil (74. Pazdera).