Dvě rychlé akce Libora Urbana zakončené zblízka přesně Maliňákem a Bauerem značily brzké vedení hostů do 23. minuty. Timohli ještě zvýšit, když byl Bauer faulován ve vápně, jenže penalta se nepískala. Hlavu si drbal také Urban, v pěkné možnosti volil moc slabou ránu.

Místotoho dostali Vranští před pauzou gól. Sachar přistrčením fauloval a Havelka kopl zprava míč krásně přes zeď na bližší tyčku (40.).

Po obrátce domácí v 65. minutě šťastně vyrovnali, když ránu mířící mimo tečoval nešťastně Šafránek a gólman Pražák neměl na zákrok naději.

Rozhodnout mohl střídající Suchý, ovšem jeho hlavička šla těsně mimo.

Domácí se také snažili, v závěrečném tlaku je rozhodčí nechal hrát více než šest minut, ale nejsou Manchester a výhody nevyužili. Ani si nevytvořili větší možnost.

"Když jsme tam jeli, bod bychom určitě brali. Takhle nás to mrzí, mohly být i tři," posteskl si útočník Vraného Josef Bauer. Ten potvrdil, že penalta na něj byla. "Sudí mi to pak i přiznal, ovšem mohl po přestávce písknout jednu také domácím. To je hezké, jenže my z té naší mohli dát na tři nula, s tím už by Nová Ves těžko něco dělala," tvářil se trochu naštvaně.

Nová Ves p/P – Sokol Vraný 2:2 (1:2). Branky: 40. Havelka, 65. Podzemský – 6. Maliňák, 23. Bauer.

Vraný: Pražák – Šafránek, David, Kalík, Malinák – Mrvík (68. Suchý), Sedláček, Špeta, Sachar (80. Němec) – Bauer (68. Šimůnek), Urban.