Vraný – Sp. Příbram 2:2 (2:0)

První poločas se Vranému moc povedl. Dařily se mu rychlé kombinační akce a soupeř, ještě loni účastník oblastního přeboru, nestíhal. Ze dvou akcí také inkasoval, když se trefili Bauer s Maliňákem. „Spartak jsme v té chvíli do ničeho nepouštěli, obrana pracovala skvěle. A vůbec se mi tenhle výkon moc líbil,“ chválil kouč Vraného Karel Grabmüller.

Po obrátce se nezdálo, že se by měly začít rozdávat jiné karty. Vranští byli dál aktivní a Urban mohl jejich náskok ještě zvýšit. Jenže neuspěl ani hlavou po pěkné rybičce, ani ze sólového nájezdu.

Místo toho přišly dvě bleskové akce zkušeného protivníka, kdy do té doby kvalitní obrana Vraného zaspala a hosté si odvezli alespoň bod. „Je to velká škoda. O štěstí se bavit nechci, tomu musíte jít naproti. Prostě nedokážeme naši kvalitní hru překlopit v lepší výsledky. A tentokrát jsme opravdu kvalitně hráli,“ řekl Karel Grabmüller, který pochválil rozhodčího Malého. „Pískal excelentně a s citem. Ne že by neudělal chybičky, ale ty dělají i hráči. Horší je to v jiných zápasech. Nechápu, jak může rozhodčí Asník pískat A třídu a zároveň ji za Lhotu hrát,“ rýpl si do nedávného soupeře.

Branky: Bauer, Maliňák – Kuba, Svoboda. Rozhodčí: Malý.

Vraný:
Pražák – Šafránek, David, Kalík, Maliňák – Mrvík, Sedláček, Špeta, Sachar (82. Němec) – Bauer (70. Suchý), Urban (65. Šimůnek).